Limonada

Limonada është pije e shendetshme, natyrale dhe freskuese që përgatitet në shtëpitë tona që moti ashtu edhe sot. limonada

      Përbërësit:

  • 1L ujë
  • 2-3 limona
  • Sheqer sipas shijes

Përgatitja:

E tretim sheqerin në ujë të ftohët, pastaj ia shtojmë langun e limonave të shtrydhur

Advertisements